Skip to content

Profesyonel SEO Ajansı

Profesyonel SEO Ajansı ile En İyi SEO Ajansı Deneyimini Keşfedin!

SEO Ajansı - Captain Digital

Profesyonel SEO Ajansı ile SEO Hizmetini Keşfedin

SEO ajansları, işletmelerin belirlenen anahtar kelimelerde, arama motorlarında organik şekilde üst sıralara yerleşmesi için çalışmalar yürütür. SEO bir bütündür ve SEO hizmeti içerisinde oldukça fazla çalışmalar yer alır. 

SEO hizmeti veren bir ajans, web sitesinin içeriğini, yapısını ve teknik yönlerini optimize ederek, bir işletmenin arama motorlarından daha fazla organik trafik çekmesine yardımcı olabilir. Böylece arayış içerisinde olan potansiyel müşteri adayları ile doğal yollardan iletişime geçilerek marka bilinirliği oluşturulur.

SEO Ajansı amacı, işletmelerin çevrimiçi görünürlüklerini geliştirmelerine ve web sitelerine daha fazla hedeflenmiş trafik çekmelerine yardımcı olmaktır, bu da sonuçta marka bilinirliğinin ve satışların artmasına neden olabilir.

SEO Ajansları içerisinde ;

 • Site içi SEO,
 • Site dışı SEO,
 • Teknik SEO,

dahil olmak üzere farklı alanlara odaklanan uzman ekiplere sahiptir.

SEO Ajansı Nedir

Garantili Trafik Artışı ve Büyüme Hedefi

En İyi SEO Ajansı Captain Digital ile 6 aylık sözleşmeli projelerde %20'den - %100’e kadar büyüme garantisi!

5/5

360° 
Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı

Birlikte Çalıştığımız Markalar

A'dan Z'ye dijital pazarlama süreçlerinde destek vererek en doğru stratejileri belirlediğimiz ve
iş birliği gerçekleştirdiğimiz bazı referanslarımız!

Aychayla

E-Ticaret

ROC İstanbul

E-Ticaret

SEO Stratejisi

Neden Bir SEO Ajansı ile Çalışmalısınız?

Profesyonel SEO Ajansı ile daha kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz sıralamayı elde edebilirsiniz.

Site içi SEO (on-page)

Web sitesinin içeriğini, yapısını ve HTML kodunu daha arama motoru dostu hale getirmek için optimize edilmesi ve sayfa başlıklarını, meta açıklamaları, başlık etiketlerini ve diğer öğeleri hedeflenen anahtar kelimeler veya kelime öbekleriyle daha alakalı hale getirmek için optimize edilmesidir.

Site dışı SEO (off-page)

Backlink, sosyal medya pazarlaması ve değerli içerik oluşturma vb. çalışmalar ile arama motoru görünürlüğünü ve otoritesini geliştirmek için kullanılan stratejidir.

Teknik SEO

Arama motoru görünürlüğünü ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için bir web sitesinin teknik öğelerini optimize edilmesidir.

SEO ajansı olarak bu konuda edindiğimiz tecrübeler ile işletmeniz için daha hızlı sonuç  getirebiliriz.

Mobil uyumlu ve kullanıcı deneyimi yüksek web site tasarımları ile dijital içerikler ve mail pazarlama gibi alternatif kanallar SEO çalışmalarını desteklemektedir.

Profesyonel SEO Ajansı ile çalışarak organik trafik artırma yöntemlerini keşfedin.

SEO Fiyatları Nedir?

Web sitesine, kelimenin zorluk derecesine, sektöründe ki rekabete göre SEO Fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Sektörde tecrübe sahibi ajanslar, SEO çalışmaları ile ilgili fiyat teklifi verirken, tüm bu kriterleri göz önünde bulundurur. İşletmeniz hakkında bilgi alınır ve hedefleriniz öğrenildikten sonra buna uygun bir fiyat SEO teklifi sunulur.

SEO Ajansları Fiyatları belirlenirken “yatırım getirisi garantisi” işletmelerin en merak ettikleri kriterdir. Arama motoru optimizasyonu biraz karmaşık ve çok değişkenlik gösteren bir alandır. SEO çalışmalarının tek seferlik bir çalışma olmadığını bilmeniz ve sabırla, yürütülen tüm çalışmaların düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerektiğinin bilincinde olmanız gerekmektedir.

Başarılı sonuçları gördükten sonra SEO Ajansı Fiyatlarının ‘yatırım getirisi’ karşılığında paha biçilemez olduğunu görebilirsiniz.

Basic

ESNAF PAKET 🍺🥳

6.000/ Aylık
5 Anahtar Kelime Analizi
Web Site Genel Analizi
Google Analytics Kurulumu
Google Search Console Kurulumu
Google Benim İşletmem Kaydı
Blog Sitesine Özgün Makale
Title ve Description Analizleri
Heading/Başlık Etiketleri Analizi
Site İç Link Analizi
Kırık Link Analizi
Sayfa Optimizasyonları
Yönlendirme Analizleri
Site Haritası Analizi
Cache/Önbellek Analizi
Robots.txt Analizi
Negatif SEO Kontrolü
Kapsamlı Tam Raporlama

Gelişmiş

ŞAMPİYON PAKET 🏆🚀

10.000/ Aylık
Basic Paketteki Tüm Özellikler
10 Anahtar Kelime Analizi
Rakip Analizi
Anahtar Kelime Kontrolü
Mobil Uyumluluk Kontrolleri
Görsel SEO Çalışmaları
İçeriklerin Düzenli Kontrol Edilmesi
Rich Results Test Analizleri
Google Tag Manager Kurulumu
Anasayfa Optimizasyonu
Backlink Analizi
İçerik Yazarlığı

Gold

HOLDİNG PAKET 🏦💸

15.000/ Aylık
Gelişmiş Paketteki Tüm Özellikler
Ürün/Hizmet Sayfa Optimizasyonu
20 Anahtar Kelime Analizi
Rakip Backlink Analizi
Global SEO Çalışması
2 Dil SEO Hizmeti
Ekibimiz ve Görevleri

Dijital Pazarlama Ajansında
Kimler Çalışır?

Marka bilinirliği ve ciro artışı isteyen işletmelere Google ADS danışmanlığı, Facebook ve Instagram reklam yönetimi, SEO hizmeti ve Web Tasarım gibi çalışmalar ile Dijital Ajans hizmeti veriyoruz.

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını tam olarak belirler, detaylı analizler sonucunda en yüksek faydayı sağlar ve işletmeniz için pasif müşteri adaylarını sadık müşterilere dönüştürürüz.

Çeşitli sektörülerde edindiğimiz tecrübeler ile size en uygun planlama ve strateji geliştirerek maksimum verimi sağlıyoruz.

Özkan Alkan

Dijital Pazarlama Uzmanı

Dursun Sarıoğlu

Dijital Pazarlama Uzmanı

Umut Kuzu

Dijital Pazarlama Uzmanı

Emine Alkan

Dijital Proje Yöneticisi

Kerim Yılmaz

SEO Uzmanı

Öykü hançer

Öykü Hançer

SEO Uzmanı

SEO Ajansı Nasıl Çalışır?

Her işletmeye özel planlanan SEO stratejisi ve yol haritası sayesinde büyüme ve yol haritanız kolayca belirlenir. Profesyonel SEO ajansında atılacak her adım önceden planlanır ve uygulamaya alınır.

SEO çalışması, web sitenizin arama motoru görünürlüğünü artırmak ve sitenize daha fazla hedeflenmiş trafik çekmek için tasarlanmış bir dizi etkinliği içerir. SEO ajansı, anahtar kelime araştırması yaparak, sayfa içi ve sayfa dışı öğeleri optimize ederek, yüksek kaliteli içerik oluşturarak ve performansı analiz ederek iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

SEO çalışması genellikle ;

 • Anahtar Kelime Araştırması
 • Sayfa İçi Optimizasyon
 • Sayfa Dışı Optimizasyon
 • Teknik SEO
 • İçerik Oluşturma
 • Analitik ve Raporlama

gibi adımları içermektedir.

Seo Ajansı Nasıl Çalışır
SEO Ajansı Nedir

Seo Ajansı Olarak Neler Yapıyoruz?

Profesyonel SEO Ajansı ile çalışmak istiyorsanız Captain Digital siz ve işletmeniz için doğru bir tercih olacaktır. Uzman SEO ekibimizle 6 yılı aşkın bir deneyimle onlarca markaya hizmet vermekteyiz.

Birçok sektörde elde ettiğimiz tecrübe ve çalışmalar ile kendimizi daima geliştiriyor ve SEO alanında uzmanlığımızı dinamikleştiriyoruz.

Deneyimli bir SEO ajansı olarak, markanız veya işletmenizi başarıya ulaştıracak planlamalarımız ve adımlarımızla SEO çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu noktada ki çalışmalarımızı şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Pazar araştırması
 • Rekabet analizi
 • Site içi SEO analizi (on-page)
 • Site dışı SEO (off-page) çalışması
 • Hedef kitle trafiği analizi
 • Web sitenizin içeriklerini arama motorlarına uygun hale getirme
 • Backlink denetimi
 • Teknik SEO
 • Web site teknik ögelerinin optimize edilmesi
 • SEO çalışmalarına negatif etki yaratabilecek kullanıcı deneyimi hatalarının giderilmesi
 • Web ve mobil analiz
 • Raporlama

İşletmenin ürün veya hizmetleri açısından en etkili sonuçları alabileceği stratejik planlamalarımızla SEO Ajansı olarak sizlere destek vermekteyiz.

SEO Ajansı Nedir

Organik Trafik Arttırma Yöntemlerini Keşfet!

Organik Trafik Arttırma Yöntemleri-SEO AJANSI

E-Ticaret Danışmanlığı, Google Ads, Sosyal Medya Reklamları ve SEO Hizmeti ile 360° Dijital Pazarlama Ajansı için formu doldurabilirsiniz.

Seo Ajansı Ne İş Yapmaktadırlar?

Seo Ajansıları arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile işletmenize ait web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında ilk sıralarda görünmesini sağlar. Sonuç olarak rakiplerinizin önüne geçerek hedef kitlenizin onlardan önce sizin web sitenizi ziyaret etmesi sağlanmış olacaktır. Sadece bununla kalmaz, SEO Ajansları aynı zamanda bu hedef kitlenizin ziyaretlerini, bu trafiği iyi bir şekilde yöneterek işletmenize fayda sağlar.

Bunun için SEO Ajansları ile çalışmak işletmeniz veya markanız için oldukça avantajlar sağlayacaktır. Seo Ajansları tüm çalışmaları sonucunda periyodik olarak raporlamalar sunarak size düzenli ve şeffaf bir şekilde süreci anlatırlar. SEO çalışmaları uzun vadede olumlu sonuçlar alınan bir dijital pazarlama kanalıdır.

SEO Ajansı ne iş yapar?

Bu soruya verilecek en net cevap, markanıza ait web sitesini düzenli ve planlı çalışmalar sonucunda organik bir şekilde arama motorlarında üst seviyelere taşır.

Yatırım getirisi uzun vadede yüksek olan bu dijital pazarlama kanalı SEO, işletmeniz için paha biçilemez bir hedef ve planlamadır.

Seo Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İşletmeniz veya markanız için uzun vadede bir yatırım yapmak istiyorsanız, arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve hedef kitlenizin trafiğini profesyonel bir şekilde yönetmek istiyorsanız iyi bir SEO Ajansı ile çalışmaya başlamalısınız. Bu alanda bir SEO Ajansı seçmeye kalktığınızda birçok ajans ile karşılaşacaksınız. Fakat burada en önemli nokta, seçeceğiniz ajansın profesyonel bir SEO Uzmanı ekibine sahip olduğunu ve onların deneyim, tecrübelerini iyi araştırmak olacaktır.

SEO çalışması ile işletmenize veya markanıza ne gibi avantajlar sağlanacağı ve bunun karşılığında bütçenizin boşa gitmeyeceği bir planlama almış olacaksınız.

SEO Ajansını seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

 • SEO Ajansının deneyimlerini ve bu deneyimlerinden ne kadar iyi performans aldıklarını sormak ve öğrenmek olmalıdır.
 • Referansları hakkında size sundukları firmalar hakkında küçük bir araştırma ve analiz yaparak bunun gerçekliğini kontrol edebilirsiniz.
 • Anlaşma yapacağınız SEO Ajansı ile ilk toplantınızda periyodik olarak bir raporlama bilgilendirmesi talep edebilirsiniz.
 • SEO çalışmalarında rakip analizi, anahtar kelime analizleri, teknik anlamda hangi araçları kullandıklarını sormanızda fayda var.

Seo Ajansı İşletmenize Nasıl Fayda Sağlar?

Günümüz internet ve teknolojinin gelişmesi ile dijital pazarlama alanlarına yönelmeye büyük bir ihtiyaç duymaya başlanmıştır. Rekabetin giderek artması, birçok yeni firmanın gün yüzüne çıkması ile birlikte adeta bir hedef kitle kazanma yarışının başlamasına sebep olmuştur. Bu nedenle günümüzde birçok rakip firmanın her zaman bir adım önünde olmaya yardımcı olacak SEO Ajansları ile çalışmak bu yarışının kazananı olmanızı sağlayacaktır.

SEO Ajansı işletmenize ne gibi fayda sağlar?

 • Web sitesi: İşletmenizin web sitesini kullanıcı deneyimine uygun, satış odaklı dizayn ederler.
 • Hedef kitle: Hedef kitlenizi ve hareketlerini iyi analiz ederek rakiplerinizden önce sizin web sitenizi ziyaret etmelerini sağlamaya yardımcı olurlar.
 • Rekabet stratejisi: Uzman oldukları kanallar sayesinde rakiplerinizi iyi analiz ederek, profesyonel rekabet stratejisi geliştirirler.
 • İçerik Planlama: Potansiyel hedef kitlenin ilgisini çekebilecek içerik planlamalarını yaparlar.
 • İyileştirme: Web sitenizin tüm içerik planlamaları arama motoruna uygun bir hale getirilerek iyileştirmeler yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Ajansı belirlemeden önce aklınıza takılan sorulara aşağıda yanıt bulabilirsiniz. Böylece işletmeniz için en iyi SEO ajansını seçebilirsiniz.

SEO Ajansı, kurumsal ve e-ticaret web siteleri için SEO desteği veren firmalardır. SEO Ajansları markaların web site performansları başta olmak üzere site kalitesini ve organik trafiği en üst düzeye çıkararak marka bilinirliklerini katkı sağlar.

Web sitemizin içerisinde yer alan yazı içerikleri, görseller, başlıklar, sayfa isimleri ve bir çok işlemi kapsayan SEO’nun bir alanıdır. Buralarda yapılan düzenlemelere site içi düzenlemeler denir. Bu SEO için en önemli yapılması gereken adımlardandır.

Web sitenizin SERP yani arama sonuçlarında sıralama almak ve sıralamayı yükseltmek için yapılan çalışmalardır. Bu alanda dış linkler ( Backlink ), sosyal medyadan yönlendirilen bağlantılar gibi sitenizin dış alanında yapılan çalışmalara denmektedir. Site içi SEO kadar site dışı SEO’da büyük öneme sahiptir.

SEO ajansı web sitelerininiz arama motoru optimizasyonlarını yaparak performansınızın iyileşmesini sağlar.

Bu işlemler ;

 • Site içi SEO(on-page),
 • Site dışı SEO(off-page)
 • Teknik SEO,

aşamalarıdır.

Profesyonel SEO danışmanlığı verdiğimiz küçük ve büyük işletmelere göz atmak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekip olarak birçok farklı sektörlere hizmet verdiğimiz için çeşitli sektörlerin dinamiklerini biliyoruz. İşletmelere özel sunmuş olduğumuz 3-6-12 aylık SEO yol haritaları sayesinde çalışmalarımızı şeffaf şekilde yürütüyoruz.

Uzman ekibimiz ile birlikte hızlı bir şekilde çalışmalara başlayarak kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz. 

SEO çalışmaları uzun süre yapılması gereken bir hizmettir. Proje büyüklüğü ve rekabet zorluğuna göre çalışmaların en az 6 veya 12 ay yapılması gerekmektedir. Bu süre sonunda SEO çalışmalarından tam anlamı ile verim almış olursunuz.

Web sitenizi detaylı bir şekilde inceleyerek öncelikle sitenin eksiklerini ve hatalarını belirliyoruz. Size özel çıkarılmış olan yol haritası ile birlikte atacağımız adımları şeffaf bir şekilde sizinle paylaşıyoruz.

Markanızın hedefleri doğrultusunda sitenizin genel kalitesini artırarak işe başlıyoruz. SEO sıralamasında yer edinmeniz için gerekli detayları uzman ekibimizle ücretsiz ön görüşme ile belirleyebilirsiniz.

Birçok ajans ile çalıştığınız halde belki istediğiniz verimi alamama sebebiniz ekip ile iletişim haline geçememenizdir. Bu sebeple sizin isteklerinizi ve sorunlarınızı dinleyecek SEO ajansı ile SEO projesine başlamanız faydalı olabilir.

SEO ajansı olarak proje ayırt etmeksizin SEO sürecinde bizimle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Daha iyi sonuçlar elde etmek için sizinle iletişim kurabilmemiz çok önemlidir. Talebiniz doğrultusunda ise haftalık veya aylık olarak toplantılar yapmaktayız.

SEO danışmanlığı fiyatları her SEO ajansına, proje büyüklüğüne, sektöre, ayrılacak zaman ve performansa göre değişiklik göstermektedir.

İşletmenize özel çıkaracağımız yol haritasında çalışacağımız detayları göz önünde bulundurarak fiyat teklifleri iletiyoruz.

Profesyonel SEO danışmanlığı verdiğimiz küçük ve büyük işletmelere göz atmak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi bir SEO ajansı en doğru SEO hizmetini vermek için öncelikle hesaplarını detaylıca analiz eder.

Profesyonel SEO danışmanlığı ile işletmenizin dijital mağazası olan web sitenizi rakiplerinizin önüne geçirebilir ve fayda sağladığınız hedef kitlenizde marka bilinirliği sağlayarak güvenli bir etkileşim kurarsınız. 

İyi bir SEO ajansı kısa vadede hızlı ve garanti çözümler vermek yerine işletmeniz için en güvenli SEO yol haritasını planlar ve bunu 12 aylık dilimler halinde uygulayarak SEO hizmeti sunar.

SEO hizmeti verdiğimiz küçük ve büyük işletmelere göz atmak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Öncelikle SEO ajansı olarak şunu belirtmeliyiz ki her işletme birbirinden farklıdır ve işletmeye özel SEO hizmeti verilmelidir. 

İyi bir SEO ajansı, işletmeye özel yol haritası çıkarır ve size özel hazırlanmış bu SEO danışmanlığı sayesinde aylık planlamalar ile hangi çalışmaların yapılacağını önceden bilirsiniz.

En iyi SEO ajansları ;

 • Kullanıcı deneyimi
 • Site içi teknik SEO 
 • Site dışı SEO 

konularında bilgili ve deneyimli olmalıdır.

SEO ajansı seçmeden önce mutlaka referanslarına göz atmayı unutmayın.

Profesyonel SEO hizmeti verdiğimiz küçük ve büyük işletmelere göz atmak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.