Skip to content

Web Tasarım Ajansı

Kurumsal & E-Ticaret Web Tasarım

Web Sitesine
Neden İhtiyacınız Var?

Hedef kitlenize en kolay şekilde ulaşmanızı sağlayacak modern, mobil uyumlu, kullanıcı deneyimi yüksek web tasarım projeleri ile amacınıza en kısa sürede ulaşmanızı hedefleriz.

Profesyonel web site tasarımları ile müşteri adaylarınızla etkileşim halinde kalabilirsiniz.

Kurumsal veya E-Ticaret web site projeleri farketmez, Captain Digital uzman ekibi ile sorunsuz ve pratik hizmet alabilirsiniz.

Web Tasarım Ajansı
Mobil Uyumlu 
Modern 
Hızlı 
Web Tasarım

Web Tasarım Yol Haritası

Kurumsal ve E-Ticaret web site tasarımları oluştururken izlemiş olduğumuz yol haritasını inceleyebilirsiniz..

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Fiyatları Nedir?

Kurumsal ve E-Ticaret web site tasarım fiyatları, sayfa sayısı, kullanılan tema, hosting veya istenilen ekstra çalışmalara göre değişmektedir.

Mobil uyumlu, SEO teknik alt yapısı güçlü, kullanıcı deneyimi ve açılış hızı yüksek web sitelerinin Google’da üst sıralarda çıkma şansı fazladır.

Web site tasarımlarında dikkat edilmesi gereken ;

 • Dijital pazarlama uygun,
 • SEO teknik alt yapısı,
 • SSL sertifikası,
 • Mobil uyumluluk,
 • Kullanıcı deneyimi yüksek,

vb. gibi özellikler vardır. İşletmenize özel web site tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bazı Projeler

A’dan Z’ye web tasarım süreçlerinde destek vererek iş birliği gerçekleştirdiğimiz bazı referanslarımıza göz atın.!

Hadi Tanışalım

Profesyonel web site tasarımları ile işletmenizi bir adım öne geçirin! Kurumsal ve E-Ticaret web site projeleri için uzman ekibimiz ile görüşün!

Web Tasarımı Dijital Stratejileri

Her işletmenin, hedef kitlesine kolay erişimini sağlayabileceği, modern, mobil uyumlu, kullanıcı deneyimi kolay ve işlevsel bir web sitesine ihtiyacı vardır. Web tasarımı yapan dijital pazarlama ajansları, bu çalışmalar sırasında dijital stratejilerden faydalanarak geliştirmeler yapar.

İşletmeniz için planlanan projelerin geliştirilme aşamasında, temel seo kurallarına önem vererek projelerinizi bu kurallara göre değerlendirmek, web sitenizin gelişimi açısından önemli bir stratejidir. Deneyimi son derece yüksek web tasarım hizmetleri, işletmenizin dijital pazarda dikkat çekmesini sağlayacaktır. Web tasarımı noktasında bir stratejiye ve plana her zaman ihtiyacınız vardır. Dijital stratejilerle birlikte bir plan hazırlayarak, hangi araçları kullanacağınızı, bu araçları nasıl kullanmanız gerektiği ve bu araçlardan gerçekçi sonuçlar alacak kanalları kullanmanız gerekmektedir.

Web Tasarımının Dijital Pazarlamaya Etkisi Nedir?

İşletmeniz için hedeflediğiniz bir pazarlama planı olduğunda ilk başta edinmeniz gereken en önemli şey bir web tasarımı olacaktır. Web site tasarımları günümüz koşullarında giderek çeşitlenmekte ve hem görsel anlamda hem kullanıcı deneyimi noktasında son derece işlevsel olmaya başlamaktadır. Fakat bir işletme için sadece görsel bir web sitesi tasarımı yeterli olmamaktadır. Kullanıcı deneyimi öneminden bahsettiğimiz gibi işletmeniz web sitesi tasarımı konusunda markanızın tercih edilmesini sağlayacak tüm web tasarım özelliklerine sahip olmalıdır.

Kullanıcı deneyimi hatasız, görsel anlamda göz doyuran, güncel ve yüksek kalitede bir marka web sitesi dijital pazarlamaya büyük anlamda avantajlar sağlayacaktır. Başarılı bir web sitesinin dijital pazarlamaya etkileri şu yöndedir:

 • SEO’nun başarısını etkiler
 • Pazarlama stratejilerinin gelişmesine katkı sağlar
 • Kullanıcı deneyimini etkiler
 • Marka ve müşteri dönüşümlerinde rol oynar
 • Yaratıcı çözümler üretimine katkısı büyüktür

Seo Uyumlu Web Sitesi Nedir?

Profesyonel web tasarımı, işletmeniz için olmazsa olmaz en önemli kriterdir. İşletmeler veya markalar ürün ya da hizmetlerini tanıtabilmek için web sitelerine, web sitelerinin tasarımına, dijital pazarlama uzmanlarına ve 360 derece hizmet için bir de seo uyumlu web site tasarımlarına ihtiyaçları vardır. İnternet siteleri, şirketlerin kendilerini dijitalde tanıtabilmeleri için en önemli mecralardır. Web tasarımları ise işletmelerin kurumsal kimliklerinin tanıtılabilmesi için bu mecraların ana karakterleridir.

Seo uyumlu bir web sitesi tasarımı için, iç seo denilen web sitesi içinde yapılandırılmış arama motoru optimizasyonu uyumluluğudur. Hedef kitleler için doğru anahtar kelimeler ve kaliteli yüksek etiketlerle tanıtılabilen web siteleri, puanları yükselerek arama motorlarında üst sıralara başarıyla çıkacaktır.

Etkili ve İşlevsel Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Web tasarımı artık şirketler için son derece önemlidir. Çünkü müşterilerinizin markanız hakkında bilgi sahibi olabilme, güvenlerini kazanma ve kalitenizi dahi ölçebilmeleri noktasında web tasarımları önemli bir kriterdir. Bir web tasarımının etkili ve işlevsel olması, müşterilerinizin web sitenizde tutulma oranını arttırarak rakip firmalara gitmelerine engel olacaktır.

Peki nedir bu etkili ve işlevsel web sitesi? Kaliteli ve başarılı bir web sitesi, güncel olmalı ve iyi tasarlanmalı. İyi tasarlanmamış bir web sitesine müşteriler güvenmez. Web tasarımınız bu anlamda profesyonel olmalıdır. Kaliteli görünen bir web sitesinin tüm sayfalarında aynı yazı fontları, stiller ve düzenler olmalıdır. Marka bilinirliği kriteriniz için web siteniz markanızla uyumlu olmalıdır. Ve tasarımlar markanızla bağlantılı olmalıdır. Kısacası web site tasarımları, işletmenizin kalitesini ve güvenilirliğini belirleyen en önemli şeydir.

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olur?

Kurumsal web tasarımı, ürün veya hizmet satışları olan bütün şirketler için markalarını internet ve tüm dijital kanallarda tanıtmalarını sağlayan bir tasarım hizmetidir. Artık sadece fiziksel olarak satış yapabilmek yetmiyor. İnternet ve dijital ortamda satış yaparken aynı zamanda işletmenizin kurumsal kimliklerini çokça tanıtabilmek için ve bilinirliğinizi arttırabilmek için de kurumsal bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Dijital çağın gelişmesi ile birlikte günlük hayatımızda internet sıkça kullanılmaya başlandı. İnternetin yaygınlaşması ile işletmeler kendilerini dijitalden duyurabilmeye başladı. Ancak bunun için sadece sosyal medyalar yeterli değil. Artık herkesin birer internet kullanıcısı olması, ticari işletmeleri de web tasarımı, web sitesi konularına yöneltmeye başladı. Bununla birlikte ticari şirketler, işletmeleri ve markaları için “kurumsal web sitesi tasarımı” na ilgi duymaya başladı. Böylelikle marka bilinirliklerini arttırmayı hedefleyerek müşterilerine kolay erişim sağladılar.

Web Tasarımın Önemli Noktaları

Web sitesi tasarımının işletmeler için ne kadar önemli bir kriter olduğunda bahsettik. Web sitenizin tasarımı, online dijital pazarlama mecralarında varlığınızın ve markanızın adeta altın anahtarıdır. İşletmeniz için daha kaliteli ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak için web tasarımın önemi de oldukça büyüktür.

İşletmenizin potansiyel müşteri adaylarının, online mağazanız sayılan web sitenizden ayrılmalarını istemiyor ya da sıklıkla web sitelerinizi ziyaret etmelerini istiyorsanız web tasarımına özen göstermelisiniz. Web tasarımının en önemli noktaları şunlardır:

 • Müşteri kullanıcı deneyimi memnuniyeti
 • Web sitenizi ziyaret eden kitlenin ilk izlenimi
 • Yaratıcı ve bir o kadar işlevsel olması
 • Davetkar ve modern bir tasarım
 • Markanızla uyumlu olması
 • Ziyaretçilere güven verecek kalitede olması

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım ile ilgili tüm merak edilen soruları sizler için cevapladık. 

Web tasarım, firmanız ile alakalı görsellerin, videoların ve metinlerin müşterilerinizin karşına bir düzen içerisinde çıkararak hizmet veya ürünlerinizi sunduğunuz dijital mağazanızdır.

Web tasarımında kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Kullanıcılarınıza aradıkları bir hizmet veya ürünü en güzel ve en doğru şekilde karşılarına çıkarmak sizin ziyaretçileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirecektir.

İşletmenizi büyütmek için buraya tıklayarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarımda dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır. Bunlar:

 • Mobil uyumluluk
 • Kullanıcı Deneyimi
 • SEO Uyumlu olması
 • Güncel Kod Yapısına uygun hazırlanmış olması
 • Dinamik içerik sayfalarına sahip olması

Bu maddeler web sitesi oluştururken dikkat etmeniz gereken maddelerdendir. Bu maddelere uygun olmayan web sitelerini maalesef başarı yakalayamamaktadır.

Web site tasarımlarında fiyatları etkileyen bir çok etken bulunmaktadır. Bu etkenler, web sitesinin kurumsal veya e-ticaret olmasından başlayarak site içerisinde özel olarak istenilen alanlara kadar fiyat teklifi değişmektedir.

Web site tasarımları firmanın isteklerine göre hazırlanır. Sizlerin isteklerinizi siteye aktarır sonrasında sizden onay alırız. bu şekilde karşılıklı olarak en profesyonel web tasarımlarını ortaya çıkarırız.

İşletmenizi kurmak istiyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Günümüzde kullanıcılar istedikleri bir hizmeti veya ürünü ilk önce internette arıyorlar. Ürün veya hizmetlerinizin daha çok kişiye ulaşmasının en önemli yolu bir web sitenizin olmasıdır.

Profesyonel hazırlanmış web siteleri ziyaretçilerinizin markanıza olan güvenini arttıracaktır. Kullanıcının isteklerini tam olarak karşılayan web siteleri marka bilinirliğinin artmasına çok katkıda bulunacaktır.

Kurumsal web siteleri 7-10 iş günü içerisinde, E-ticaret web siteleri ise 15-20 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Burada sizinle iletişim halinde kalarak istekleriniz ile tam uyumlu web siteleri ortaya çıkarıyoruz.

Kurum veya işletmelerin hedef kitleleri ile iletişime girerek ürün veya hizmetlerini tanıttıkları web tasarımlarıdır. Burada asıl amaç marka bilinirliğini sağlamak ve firma ile ilgili ziyaretçileri bilgilendirmektir. 

Web sitenizi teslim ettikten sonra vereceğimiz eğitim sayesinde sitenizi rahatlıkla yönetebileceksiniz.

Düzenlemek istediğiniz metin, görsel, video ve diğer içerikleri sizlerde kolaylıkla güncelleyebilir dilerseniz kaldırabilirsiniz.

Bununla beraber e-ticaret sitelerinde yeni ürün ekleme veya sitede bulunan bir ürünün detay düzenlemelerini yine kolay bir şekilde panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

UX/UI, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak web sitelerinin tasarlanma biçimidir. Web site amacına göre ilk önceliği ya ürün satmak ya da markanızı ziyaretçinize en iyi şekilde tanıtmak olmalıdır.

Potansiyel müşteri adayınız sitenizi ziyaret ettiğinde düzgün bir sayfa yapısı ve güzel bir site ara yüzü görmezse sitede kalma süresi azalacaktır. Bu yüzden web tasarımı yaparken kullanıcının sitede hedeflediği amaca en güzel bir şekilde ulaştırabilme yolunu oluşturmalıyız.